neuindus
VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten konser Ev. Kreuzkirche Bonn 2026
Music · Klassik

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten

Cuma, 13. Kasım 2026 · 20:00 · Bonn

Etkinlik Hakkında

Bonn'daki Ev. Kreuzkirche, Kasım 2026'da Philharmonie der Solisten'in seslendirdiği Vivaldi'nin Dört Mevsim eserine klasik müzik konseriyle kapılarını açıyor. Tüm tarihler ve biletler: neuindus.

Bu açıklama otomatik oluşturuldu.

Kreuzkirche Bonn hakkında

Kreuzkirche, Bonn şehir merkezinde bir Protestan kilisesidir. Programında oratoryo ve koro konserleri yer alır.

Tüm etkinlikler: Kreuzkirche Bonn

Bilet durumu

Satışta

Mekan

Bu mekanda yakında

Mekandaki tüm etkinlikler

Sıkça sorulan sorular

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten ne zaman?

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten, Cuma, 13. Kasım 2026, 20:00 tarihinde gerçekleşiyor.

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten nerede?

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten, Ev. Kreuzkirche Bonn, 53113, Bonn adresinde düzenleniyor.

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten biletleri ne kadar?

Biletler €48,35 fiyatından başlıyor.

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten sahnesinde kimler var?

Sahnede Philharmonie der Solisten yer alıyor.

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten için hâlâ bilet var mı?

Evet, biletler şu anda bağlantılı resmî sağlayıcılar üzerinden satın alınabilir.

Sahne Alacaklar

Philharmonie der Solisten Foto

Philharmonie der Solisten

Bu hafta: Bonn

Bonn etkinliklerinin tümü

Yakındaki diğer etkinlikler

Fury in the Slaughterhouse - Live Twenty Six

ÇAR 26 AĞU

Fury in the Slaughterhouse - Live Twenty Six

Bonn

SWB-Sommerfestival Rheinaue

ÇAR 26 AĞU

SWB-Sommerfestival Rheinaue

Bonn

Blue - 25th Anniversary Tour

PER 27 AĞU

Blue - 25th Anniversary Tour

Bonn

652 Rheinkilometer Open Air - Mit Ikkimel, Domiziana, 6euroneunzig u.a.

CUM 28 AĞU

652 Rheinkilometer Open Air - Mit Ikkimel, Domiziana, 6euroneunzig u.a.

Bonn

One Of These – A celebration of Pink Floyd / Animals Tour

CUM 28 AĞU

One Of These – A celebration of Pink Floyd / Animals Tour

Bonn

Oh wie schön Festival - Fäaschtbänkler - Druckluft - Köbesse u.a.

CMT 29 AĞU

Oh wie schön Festival - Fäaschtbänkler - Druckluft - Köbesse u.a.

Bonn

VIVALDI - Die Vier Jahreszeiten | Philharmonie der Solisten

Ev. Kreuzkirche Bonn · min. €48,35

Bilet Al